GF80-031, AP schroefset, Audi S/RS A3 (8L) Quattro, S3 / 4WD, 10/1998-05/2003, Max. vooraslast tot 1040 kg, Verlaging vooras 30-55 mm, Verlaging achteras 30-55 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF80-031 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S3 (8L) |
| Bouwjaar | : 03/1999-04/2003 |
| Past op model | : A3 (8L) Quattro, S3 / 4WD |
| Past op bouwjaar | : 10/1998-05/2003 |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1040 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1050 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 30-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 30 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 639,57 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




