GF40-017, AP schroefset, Alfa Romeo Mito (955) inkl. Quadrifoglio Verde, 09/2008-, Max. vooraslast tot 1000 kg, Verlaging vooras 20-50 mm, Verlaging achteras 30-55 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF40-017 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : Mito (955) |
| Bouwjaar | : 09/2008- |
| Past op model | : Mito (955) inkl. Quadrifoglio Verde |
| Past op bouwjaar | : 09/2008- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1000 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 850 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-50 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-55 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 15 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 5 mm |
| Prijs incl. BTW | : 609,07 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




