GF15-024, AP schroefset, Alfa Romeo Giulietta, (940), 06/2010-, Max. vooraslast tot 1100 kg, Verlaging vooras 35-55 mm, Verlaging achteras 30-50 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF15-024 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : Giulietta (940) |
| Bouwjaar | : 06/2010- |
| Past op model | : Giulietta, (940) |
| Past op bouwjaar | : 06/2010- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1100 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 850 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-55 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 30-50 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 20 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 761,59 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




