GF15-017, AP schroefset, Alfa Romeo 159, (939) Sportwagon, Voorwielaandrijving, Allrad / sportwagon, 2WD, 4WD, 06/2006-, Max. vooraslast tot 1300 kg, Verlaging vooras 20-50 mm, Verlaging achteras 35-65 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF15-017 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 159 |
| Bouwjaar | : 09/2005- |
| Past op model | : 159, (939) Sportwagon, Voorwielaandrijving, Allrad / sportwagon, 2WD, 4WD |
| Past op bouwjaar | : 06/2006- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1300 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 1100 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 20-50 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 35-65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 40 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 50 mm |
| Prijs incl. BTW | : 761,59 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




