GF15-003, AP schroefset, Alfa Romeo 147 (937), 01/2001-, Max. vooraslast tot 1040 kg, Verlaging vooras 35-65 mm, Verlaging achteras 35-65 mm
Product specificaties:
| Artikel nummer | : GF15-003 |
| Product omschrijving | : AP schroefset |
| Fabrikant | : AP Suspension |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 147 |
| Bouwjaar | : 01/2001- |
| Past op model | : 147 (937) |
| Past op bouwjaar | : 01/2001- |
| Max. vooraslast in KG | : Max. vooraslast tot 1040 kg |
| Max. achteraslast in KG | : Max. achteraslast tot 990 kg |
| TuV gekeurd verstelbereik vooras in mm | : Verlaging vooras 35-65 mm |
| TuV gekeurd verstelbereik achteras in mm | : Verlaging achteras 35-65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand vooras | : Restdraad 65 mm |
| Restdraad in onderste TuV gekeurde stand achteras | : Restdraad 35 mm |
| Prijs incl. BTW | : 761,59 |
| Indicatie levertijd | : 3-15 Werkdagen |
1




