20 SE330 04X-Black, V-Maxx Big brake kit 330mm, Seat Leon Alle tot Max 155 KW and 2200kg KG / All models Max 155 KW and Max 2200kg Bouwj. 05 - 8/12 1P1, Black painted aluminium 4-pots caliper, Wheelsize: 17 inch or more, Incl. 2 metaalomvlochten remleidingen
Product specificaties:
| Merk | : Seat |
| Model | : Leon II (1P) |
| Bouwjaar | : 09/2005- |
| Artikelnummer | : 20 SE330 04X-Black |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Big brake kit 330mm |
| Past op motoruitvoering | : Leon Alle tot Max 155 KW and 2200kg KG / All models Max 155 KW and Max 2200kg |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 05 - 8/12 |
| Past op type | : 1P1 |
| Calipers | : Black painted aluminium 4-pots caliper |
| Wheelsize | : Wheelsize: 17 inch or more |
| Rotors | : 330mm , 2-piece slotted high carbon steel brake discs |
| Pads | : Incl. high performance brake pads |
| Brackets | : Incl. brackets, hardware and complete instructions |
| Remleidingen | : Incl. 2 metaalomvlochten remleidingen |
| Prijs incl. BTW | : 1475,84 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1





