20 AU330 05X-Yellow, V-Maxx Big brake kit 330mm, Audi A4 Alle incl.Quattro tot 200 KW and 2200kg KG / All Models incl.Quattro Max 200 KW and 2200kg Bouwj. 04/08 - 8K , B8, Yellow painted aluminium 4-pots caliper, Wheelsize: 17 inch or more, Incl. 2 metaalomvlochten remleidingen
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B8) |
| Bouwjaar | : 11/2007-04/2015 |
| Artikelnummer | : 20 AU330 05X-Yellow |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Big brake kit 330mm |
| Past op motoruitvoering | : A4 Alle incl.Quattro tot 200 KW and 2200kg KG / All Models incl.Quattro Max 200 KW and 2200kg |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 04/08 - |
| Past op type | : 8K , B8 |
| Calipers | : Yellow painted aluminium 4-pots caliper |
| Wheelsize | : Wheelsize: 17 inch or more |
| Rotors | : 330mm , 2-piece slotted high carbon steel brake discs |
| Pads | : Incl. high performance brake pads |
| Brackets | : Incl. brackets, hardware and complete instructions |
| Remleidingen | : Incl. 2 metaalomvlochten remleidingen |
| Prijs incl. BTW | : 1536,34 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




