20 AU330 07X-Black, V-Maxx Big brake kit 330mm, Audi A4 Avant-B7 Alle tot 188 KW and 2200 KG / All models Max 188 KW and Max 2200kg Bouwj. 11/04 - 06/08 8E , B7, Black painted aluminium 4-pots caliper, Wheelsize: 17 inch or more, Incl. 2 metaalomvlochten remleidingen
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B7) |
| Bouwjaar | : 11/2004-10/2007 |
| Artikelnummer | : 20 AU330 07X-Black |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Big brake kit 330mm |
| Past op motoruitvoering | : A4 Avant-B7 Alle tot 188 KW and 2200 KG / All models Max 188 KW and Max 2200kg |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 11/04 - 06/08 |
| Past op type | : 8E , B7 |
| Calipers | : Black painted aluminium 4-pots caliper |
| Wheelsize | : Wheelsize: 17 inch or more |
| Rotors | : 330mm , 2-piece slotted high carbon steel brake discs |
| Pads | : Incl. high performance brake pads |
| Brackets | : Incl. brackets, hardware and complete instructions |
| Remleidingen | : Incl. 2 metaalomvlochten remleidingen |
| Prijs incl. BTW | : 1475,84 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




