20 AU330 07X-Yellow, V-Maxx Big brake kit 330mm, Audi A4 Avant -B6 Alle tot 162 KW and 2200 KG / All models Max 162 KW and Max 2200kg Bouwj. 04/01 - 12/04 8E , B6, Yellow painted aluminium 4-pots caliper, Wheelsize: 17 inch or more, Incl. 2 metaalomvlochten remleidingen
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A4 (B6) |
| Bouwjaar | : 11/2000-10/2004 |
| Artikelnummer | : 20 AU330 07X-Yellow |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Big brake kit 330mm |
| Past op motoruitvoering | : A4 Avant -B6 Alle tot 162 KW and 2200 KG / All models Max 162 KW and Max 2200kg |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 04/01 - 12/04 |
| Past op type | : 8E , B6 |
| Calipers | : Yellow painted aluminium 4-pots caliper |
| Wheelsize | : Wheelsize: 17 inch or more |
| Rotors | : 330mm , 2-piece slotted high carbon steel brake discs |
| Pads | : Incl. high performance brake pads |
| Brackets | : Incl. brackets, hardware and complete instructions |
| Remleidingen | : Incl. 2 metaalomvlochten remleidingen |
| Prijs incl. BTW | : 1475,84 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




