20 AU330 10X-Black, V-Maxx Big brake kit 330mm, Audi A3 Alle vanaf 77 KW tot 135 KW: Achtung ! Nur fur 50 mm Klemmung and Stahlguss Achschenkel / All models from 77 KW up to Max 135 KW: NOTE ! for steel steering knuckle and 50 mm clamping only . Bouwj. 4/12 - 8V, Black painted aluminium 4-pots caliper, Wheelsize: 17 inch or more, Incl. 2 metaalomvlochten remleidingen
Product specificaties:
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8V) |
| Bouwjaar | : 08/2012- |
| Artikelnummer | : 20 AU330 10X-Black |
| Fabrikant | : V-Maxx |
| Productomschrijving | : Big brake kit 330mm |
| Past op motoruitvoering | : A3 Alle vanaf 77 KW tot 135 KW: Achtung ! Nur fur 50 mm Klemmung and Stahlguss Achschenkel / All models from 77 KW up to Max 135 KW: NOTE ! for steel steering knuckle and 50 mm clamping only . |
| Past op Bouwjaar | : Bouwj. 4/12 - |
| Past op type | : 8V |
| Calipers | : Black painted aluminium 4-pots caliper |
| Wheelsize | : Wheelsize: 17 inch or more |
| Rotors | : 330mm , 2-piece slotted high carbon steel brake discs |
| Pads | : Incl. high performance brake pads |
| Brackets | : Incl. brackets, hardware and complete instructions |
| Remleidingen | : Incl. 2 metaalomvlochten remleidingen |
| Prijs incl. BTW | : 1475,84 |
| Indicatie levertijd | : 2-4 werkdagen |
1




