83mm aansluitdiameter, RU-5122, K&N Luchtfilter Universeel, Conisch, Lengte filter 203mm, Buitendiameter onder 140mm, Buitendiameter kap 119mm, Rubber kap, Lengte flens 41mm, 0 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RU-5122 |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Conisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 83mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 203mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 140mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 119mm |
| Materiaal kap | : Rubber kap |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 41mm |
| Flens Offset | : 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 130,06 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





