102mm aansluitdiameter, RU-5045, K&N Luchtfilter Universeel, Conisch, Lengte filter 241mm, Buitendiameter onder 171mm, Buitendiameter kap 149mm, Rubber kap, Lengte flens 44mm, 0 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RU-5045 |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Conisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 102mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 241mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 171mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 149mm |
| Materiaal kap | : Rubber kap |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 44mm |
| Flens Offset | : 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 124,86 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





