64mm aansluitdiameter, RU-5005, K&N Luchtfilter Universeel, Conisch, Lengte filter 146mm, Buitendiameter onder 133mm, Buitendiameter kap 64mm, Rubber kap, Lengte flens 38mm, 0 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RU-5005 |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Conisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 64mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 146mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 133mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 64mm |
| Materiaal kap | : Rubber kap |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 38mm |
| Flens Offset | : 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 112,76 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





