73mm aansluitdiameter, RU-2410, K&N Luchtfilter Universeel, Cilindrisch, Lengte filter 137mm, Buitendiameter onder 102mm, Buitendiameter kap 102mm, Rubber kap, Lengte flens 16mm, 0 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RU-2410 |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Cilindrisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 73mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 137mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 102mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 102mm |
| Materiaal kap | : Rubber kap |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 16mm |
| Flens Offset | : 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 68,11 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





