76mm aansluitdiameter, RR-3002, K&N Luchtfilter Universeel, Conisch, Lengte filter 127mm, Buitendiameter onder 152mm, Buitendiameter kap 133mm, Power Top blauw, Lengte flens 44mm, 0 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RR-3002 |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Conisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 76mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 127mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 152mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 133mm |
| Materiaal kap | : Power Top blauw |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 44mm |
| Flens Offset | : 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 138,9 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





