102mm aansluitdiameter, RP-4980, K&N Luchtfilter Universeel, Conisch, Lengte filter 165mm, Buitendiameter onder 137mm, Buitendiameter kap 102mm, Carbon-fiber kap, Lengte flens 16mm, 0 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RP-4980 |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Conisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 102mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 165mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 137mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 102mm |
| Materiaal kap | : Carbon-fiber kap |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 16mm |
| Flens Offset | : 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 245,62 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





