89mm aansluitdiameter, RF-1031, K&N Luchtfilter Universeel, Conisch, Lengte filter 152mm, Buitendiameter onder 146mm, Buitendiameter kap 95mm, Rubber kap, Lengte flens 44mm, 10 graden hoek, 0 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RF-1031 |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Conisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 89mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 152mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 146mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 95mm |
| Materiaal kap | : Rubber kap |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 44mm |
| Flens hoek ( FA ) | : 10 graden hoek |
| Flens Offset | : 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 112,4 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





