95mm aansluitdiameter, RC-8480, K&N Luchtfilter Universeel, Conisch, Lengte filter 171mm, Buitendiameter onder 146mm, Buitendiameter kap 89mm, Chroom kap, Lengte flens 19mm, 11 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RC-8480 |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Conisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 95mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 171mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 146mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 89mm |
| Materiaal kap | : Chroom kap |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 19mm |
| Flens Offset | : 11 mm |
| Prijs incl. BTW | : 126,67 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





