76mm aansluitdiameter, RA-097V, K&N Luchtfilter Universeel, Cilindrisch, Lengte filter 51mm, Buitendiameter onder 178mm, Buitendiameter kap 178mm, Chroom kap, Lengte flens 16mm, 22 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : RA-097V |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Cilindrisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 76mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 51mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 178mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 178mm |
| Materiaal kap | : Chroom kap |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 16mm |
| Flens Offset | : 22 mm |
| Prijs incl. BTW | : 110,94 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





