10mm aansluitdiameter, 62-1570, K&N Luchtfilter Universeel, Cilindrisch, Lengte filter 38mm, Buitendiameter onder 51mm, Buitendiameter kap 51mm, Carbon-fiber kap, Lengte flens 10mm, 0 mm
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 62-1570 |
| Product | : Luchtfilter Universeel |
| Fabrikant | : K&N |
| Model filter | : Cilindrisch |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 10mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( L ) | : Lengte filter 38mm |
| Buitendiameter onder ( D ) | : Buitendiameter onder 51mm |
| Buitendiameter kap ( D ) | : Buitendiameter kap 51mm |
| Materiaal kap | : Carbon-fiber kap |
| Flens lengte ( FL ) | : Lengte flens 10mm |
| Flens Offset | : 0 mm |
| Prijs incl. BTW | : 89,16 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





