85mm aansluitdiameter, GRK3.85V, Green Luchtfilter universeel, Conisch single cone, Lengte filter 140mm, Buitendiameter onder 180mm, Buitendiameter kap 120mm, Chroom kap, centraal, top-bout op kap voor montage van een steun
Product specificaties:
| Artikelnummer | : GRK3.85V |
| Product | : Luchtfilter universeel |
| Fabrikant | : Green |
| Model filter | : Conisch single cone |
| Aansluitdiameter flens ( F ) | : 85mm aansluitdiameter |
| Lengte filter ( H ) | : Lengte filter 140mm |
| Buitendiameter onder ( BOD ) | : Buitendiameter onder 180mm |
| Buitendiameter kap ( TOD ) | : Buitendiameter kap 120mm |
| Materiaal kap | : Chroom kap |
| Flens positie/hoek ( FA ) | : centraal |
| Opmerking | : top-bout op kap voor montage van een steun |
| Prijs incl.BTW | : 92,77 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |
1





