20mm Spoorverbreders, Hyundai, Atos (MX), 04/1998-10/2003, Steek 4x114,3, Naafgat 67,1 mm, Prijs per set van 2 verbreders incl. 8 langere draadeinden
Product specificaties:
| Merk | : Hyundai |
| Model | : Atos (MX) |
| Bouwjaar | : 04/1998-10/2003 |
| Artikel nummer | : O-P 2011C |
| Product omschrijving | : Spoorverbreders |
| Steek | : Steek 4x114,3 |
| Naafgat | : Naafgat 67,1 mm |
| Bouten | : Moeren M12x1,5 |
| Spacerdikte | : 20mm Spoorverbreders |
| Verbreding op de as | : (40mm op de as) |
| Systeem | : Systeem-2 met draadeinden |
| Materiaal | : Geannodiseerd aluminium |
| Opmerking 1 | : Prijs per set van 2 verbreders incl. 8 langere draadeinden |
| Prijs incl. BTW | : 104 |
1





