5mm Spoorverbreders, Honda, Accord (CG), 10/1998-01/2003, Steek 4x100, Naafgat 56,1 mm, Prijs per set van 2 verbreders zonder bouten, wielbouten apart bestellen !!
Product specificaties:
| Merk | : Honda |
| Model | : Accord (CG) |
| Bouwjaar | : 10/1998-01/2003 |
| Artikel nummer | : O-P 0539S |
| Product omschrijving | : Spoorverbreders |
| Steek | : Steek 4x100 |
| Naafgat | : Naafgat 56,1 mm |
| Bouten | : Moeren M12x1,5 |
| Spacerdikte | : 5mm Spoorverbreders |
| Verbreding op de as | : (10mm op de as) |
| Systeem | : Systeem-1 zonder centreerrand |
| Materiaal | : Geannodiseerd aluminium |
| Opmerking 1 | : Prijs per set van 2 verbreders zonder bouten, wielbouten apart bestellen !! |
| Prijs incl. BTW | : 33 |
1





