30mm Spoorverbreders, BMW, 3 serie (E90/E91/E92/E93), 01/2005-12/2011, Steek 5x120, Naafgat 72,5 mm, Prijs per set van 2 verbreders incl. wielbouten om spacer op de naaf te monteren
Product specificaties:
| Merk | : BMW |
| Model | : 3 serie (E90/E91/E92/E93) |
| Bouwjaar | : 01/2005-12/2011 |
| Artikel nummer | : O-P 3007CD |
| Product omschrijving | : Spoorverbreders |
| Steek | : Steek 5x120 |
| Naafgat | : Naafgat 72,5 mm |
| Bouten | : Bouten M12x1,5 |
| Spacerdikte | : 30mm Spoorverbreders |
| Verbreding op de as | : (60mm op de as) |
| Systeem | : Systeem-4 |
| Materiaal | : Geannodiseerd aluminium 7075 met stalen draadbussen |
| Opmerking 1 | : Prijs per set van 2 verbreders incl. wielbouten om spacer op de naaf te monteren |
| Prijs incl. BTW | : 159 |
1





