U458900, demper Grandonett rond 140, Lengte 250mm, 90mm (3,5 inch), Staal, Simons, Universeel, 90mm (3,5 inch) binnendiameter, klem verbinding (wordt geleverd zonder klem)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : U458900 |
| Universeel | : Universeel |
| Fabrikant | : Simons |
| Aansluitdiameter | : 90mm (3,5 inch) |
| Productomschrijving | : demper Grandonett rond 140, Lengte 250mm |
| Materiaal | : Staal |
| Opmerking | : 90mm (3,5 inch) binnendiameter, klem verbinding (wordt geleverd zonder klem) |
| Aansluitdiameter | : 90mm (3,5 inch) |
| Prijs incl. BTW | : 122,21 |
1




