U355124, demper Small ovaal 100/165, Lengte 315mm, 50,8mm (2 inch), Staal, Simons, Universeel, 50,8mm (2 inch) binnendiameter, klem verbinding (wordt geleverd zonder klem)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : U355124 |
| Universeel | : Universeel |
| Fabrikant | : Simons |
| Aansluitdiameter | : 50,8mm (2 inch) |
| Productomschrijving | : demper Small ovaal 100/165, Lengte 315mm |
| Materiaal | : Staal |
| Opmerking | : 50,8mm (2 inch) binnendiameter, klem verbinding (wordt geleverd zonder klem) |
| Aansluitdiameter | : 50,8mm (2 inch) |
| Prijs incl. BTW | : 87,12 |
1




