U346351, demper Split ovaal 115/185mm, Lengte 320mm, 63,5mm (2,5 inch), Staal, Universeel, Simons, 63,5mm (2,5 inch) binnendiameter, klem verbinding (wordt geleverd zonder klem)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : U346351 |
| Universeel | : Universeel |
| Fabrikant | : Simons |
| Aansluitdiameter | : 63,5mm (2,5 inch) |
| Productomschrijving | : demper Split ovaal 115/185mm, Lengte 320mm |
| Materiaal | : Staal |
| Opmerking | : 63,5mm (2,5 inch) binnendiameter, klem verbinding (wordt geleverd zonder klem) |
| Aansluitdiameter | : 63,5mm (2,5 inch) |
| Prijs incl. BTW | : 139,76 |
1





