U336300, demper Heavy ovaal 140/220, Lengte 500mm, 63,5mm (2,5 inch), Staal, Universeel, Simons, 63,5mm (2,5 inch) binnendiameter, klem verbinding (wordt geleverd zonder klem)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : U336300 |
| Universeel | : Universeel |
| Fabrikant | : Simons |
| Aansluitdiameter | : 63,5mm (2,5 inch) |
| Productomschrijving | : demper Heavy ovaal 140/220, Lengte 500mm |
| Materiaal | : Staal |
| Opmerking | : 63,5mm (2,5 inch) binnendiameter, klem verbinding (wordt geleverd zonder klem) |
| Aansluitdiameter | : 63,5mm (2,5 inch) |
| Prijs incl. BTW | : 136,73 |
1





