28282029, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Skoda Fabia II (5J), Sedan, 1.2i 12V, 03/2007-, Max vooraslast tot -890 Kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28282029 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Skoda |
| Model | : Fabia II (5J) |
| Bouwjaar | : 03/2007-07/2014 |
| Past op model | : Fabia II (5J) |
| Past op uitvoering | : Sedan |
| Past op bouwjaar | : 03/2007- |
| Motor | : 1.2i 12V |
| Vermogen in kW | : Vermogen 40-51kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -890 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -840 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Prijs incl. BTW | : 171,84 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





