28260190, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 20/20 mm, Opel Corsa D GSi, OPC (S-D), 1.6i 16V, 1,6i Turbo, 03/2007-, Max vooraslast tot -950 Kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28260190 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Opel |
| Model | : Corsa D |
| Bouwjaar | : 09/2006-08/2014 |
| Past op model | : Corsa D GSi, OPC (S-D) |
| Past op bouwjaar | : 03/2007- |
| Motor | : 1.6i 16V, 1,6i Turbo |
| Vermogen in kW | : Vermogen 110-141kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -950 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -800 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 20/20 mm |
| Prijs incl. BTW | : 171,84 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





