28265008, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 40/40 mm, Mitsubishi Colt, Lancer (CJ0), 1.3, 1.6, 09/1995-07/2005, Max vooraslast tot -820 Kg, Not for station wagon models (Estate/ Avant/ Turnier/ Variant/ T-modell...).
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28265008 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Mitsubishi |
| Model | : Lancer (CJO/CJ1A/ CK1A) |
| Bouwjaar | : 05/1996-09/2003 |
| Past op model | : Colt, Lancer (CJ0) |
| Past op bouwjaar | : 09/1995-07/2005 |
| Motor | : 1.3, 1.6 |
| Vermogen in kW | : Vermogen 55-76kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -820 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -720 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 40/40 mm |
| Opmerkingen | : Not for station wagon models (Estate/ Avant/ Turnier/ Variant/ T-modell...). |
| Prijs incl. BTW | : 171,84 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





