28225033, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 50/30 mm, Mercedes CLC (203CL), Coupe, 180, 200K, 05/2008-, Max vooraslast tot -1010 Kg, The quoted lowering can vary due to different original rubber springseats. Max lowering can be achieved by using single point rubber seats. Lowering can be adjusted by using different rubbers.
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28225033 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : CLC (C203) |
| Bouwjaar | : 2008- |
| Past op model | : CLC (203CL) |
| Past op uitvoering | : Coupe |
| Past op bouwjaar | : 05/2008- |
| Motor | : 180, 200K |
| Vermogen in kW | : Vermogen 105-135kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -1010 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -1010 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 50/30 mm |
| Opmerkingen | : The quoted lowering can vary due to different original rubber springseats. Max lowering can be achieved by using single point rubber seats. Lowering can be adjusted by using different rubbers. |
| Prijs incl. BTW | : 202,34 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





