28225092, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Mercedes C- Klasse (204, 204K), C- class (204, 204K), Coupe, 180, 250, 06/2011-, Max vooraslast tot -990 Kg, Excluding models with automatic level control, or automatic level system can be adjusted in accordance.
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28225092 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : C-Class (W204) |
| Bouwjaar | : 03/2007-12/2013 |
| Past op model | : C- Klasse (204, 204K), C- class (204, 204K) |
| Past op uitvoering | : Coupe |
| Past op bouwjaar | : 06/2011- |
| Motor | : 180, 250 |
| Vermogen in kW | : Vermogen 115-150kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -990 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -1100 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Opmerkingen | : Excluding models with automatic level control, or automatic level system can be adjusted in accordance. |
| Prijs incl. BTW | : 202,34 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





