28225091, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Mercedes C- Klasse 4matik (204, 204K), C- class 4matic (204, 204K), sedan, station wagon, 280, 300, 350, 250CDI, 300CDI, 320CDI, 350CDI, 03/2007-, Max vooraslast tot -1160 Kg, Only for 4 wheel drive models (4x4, 4motion, Quattro etc.).
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28225091 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : C-Class (W204) |
| Bouwjaar | : 03/2007-12/2013 |
| Past op model | : C- Klasse 4matik (204, 204K), C- class 4matic (204, 204K) |
| Past op uitvoering | : sedan, station wagon |
| Past op bouwjaar | : 03/2007- |
| Motor | : 280, 300, 350, 250CDI, 300CDI, 320CDI, 350CDI |
| Vermogen in kW | : Vermogen 165-225kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -1160 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -1220 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Opmerkingen | : Only for 4 wheel drive models (4x4, 4motion, Quattro etc.). |
| Prijs incl. BTW | : 202,34 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





