28225076, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Mercedes C- Klasse (204, 204K), C- class (204, 204K), T- Modell / station wagon (Kombi), 280, 300, 350, 350CGi, 180CDI, 200CDI, 220CDI, 250CDI, 300CDI, 320CDI, 350CDI, 08/2007-, Max vooraslast tot -1150 Kg, Excluding models with automatic level control, or automatic level system can be adjusted in accordance.
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28225076 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Mercedes |
| Model | : C-Class (W204) |
| Bouwjaar | : 03/2007-12/2013 |
| Past op model | : C- Klasse (204, 204K), C- class (204, 204K) |
| Past op uitvoering | : T- Modell / station wagon (Kombi) |
| Past op bouwjaar | : 08/2007- |
| Motor | : 280, 300, 350, 350CGi, 180CDI, 200CDI, 220CDI, 250CDI, 300CDI, 320CDI, 350CDI |
| Vermogen in kW | : Vermogen 88-225kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -1150 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -1225 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Opmerkingen | : Excluding models with automatic level control, or automatic level system can be adjusted in accordance. |
| Prijs incl. BTW | : 202,34 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





