28250065, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Honda Jazz (GG1,2,3, GE6) Facelift, 1.2i, 1.4i 16V, 04/2011-, Max vooraslast tot -840 Kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28250065 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Honda |
| Model | : Jazz (GG) |
| Bouwjaar | : 11/2008- |
| Past op model | : Jazz (GG1,2,3, GE6) Facelift |
| Past op bouwjaar | : 04/2011- |
| Motor | : 1.2i, 1.4i 16V |
| Vermogen in kW | : Vermogen 65-73kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -840 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -860 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Prijs incl. BTW | : 171,84 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





