28230013, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 40/30 mm, Ford Focus (DAW, DBW, DFW, DNE, DA1, DB1), Sedan, 1.4, 1.6, 1.8 16V, 10/1998-11/2004, Max vooraslast tot -915 Kg,
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28230013 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Ford |
| Model | : Focus I (DAW) |
| Bouwjaar | : 10/1998-09/2004 |
| Past op model | : Focus (DAW, DBW, DFW, DNE, DA1, DB1) |
| Past op uitvoering | : Sedan |
| Past op bouwjaar | : 10/1998-11/2004 |
| Motor | : 1.4, 1.6, 1.8 16V |
| Vermogen in kW | : Vermogen 55-85kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -915 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -905 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 40/30 mm |
| Opmerkingen | : |
| Prijs incl. BTW | : 202,34 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





