28240049, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Fiat Grande Punto (199), 0.9 Twin Air, 1.2, 1.4 8V, 1.4 16V, 10/2005-, Max vooraslast tot -950 Kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28240049 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Fiat |
| Model | : Grande Punto (199) |
| Bouwjaar | : 09/2005-02/2012 |
| Past op model | : Grande Punto (199) |
| Past op bouwjaar | : 10/2005- |
| Motor | : 0.9 Twin Air, 1.2, 1.4 8V, 1.4 16V |
| Vermogen in kW | : Vermogen 48-70kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -950 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -950 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Prijs incl. BTW | : 171,84 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





