28210170, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Audi A3 (8V) Frontantrieb / 2WD, Cabriolet, 1.4TFSi, 1.6TDi, 03/2014-, Max vooraslast tot -985 Kg, Two wheel drive, ,Only for cars with independent axle (independent wishbone construction)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28210170 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8V) |
| Bouwjaar | : 08/2012- |
| Past op model | : A3 (8V) Frontantrieb / 2WD |
| Past op uitvoering | : Cabriolet |
| Past op bouwjaar | : 03/2014- |
| Motor | : 1.4TFSi, 1.6TDi |
| Vermogen in kW | : Vermogen 81-110kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -985 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -1080 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Opmerkingen | : Two wheel drive, ,Only for cars with independent axle (independent wishbone construction) |
| Prijs incl. BTW | : 202,34 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





