28210147, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Audi A3 (8V) Frontantrieb / 2WD, Sedan (3trg / 3doors), (4trg / 4doors), Sportback (5trg. / 5doors), 1.8TFSi, 1.6TDi, 08/2012-, Max vooraslast tot -1010 Kg, Two wheel drive, ,Only for cars with independent axle (independent wishbone construction)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28210147 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Audi |
| Model | : A3 (8V) |
| Bouwjaar | : 08/2012- |
| Past op model | : A3 (8V) Frontantrieb / 2WD |
| Past op uitvoering | : Sedan (3trg / 3doors), (4trg / 4doors), Sportback (5trg. / 5doors) |
| Past op bouwjaar | : 08/2012- |
| Motor | : 1.8TFSi, 1.6TDi |
| Vermogen in kW | : Vermogen 77-132kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -1010 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -1000 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Opmerkingen | : Two wheel drive, ,Only for cars with independent axle (independent wishbone construction) |
| Prijs incl. BTW | : 202,34 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





