28210168, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 20/20 mm, Audi S/RS S3 (8V) Quattro / 4WD, Sportback 5trg. / 5 doors, 2.0TFSi quattro, Max vooraslast tot -1090 Kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28210168 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S3 (8V) |
| Bouwjaar | : 11/2012- |
| Past op model | : S3 (8V) Quattro / 4WD |
| Past op uitvoering | : Sportback 5trg. / 5 doors |
| Motor | : 2.0TFSi quattro |
| Vermogen in kW | : Vermogen 221kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -1090 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -1080 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 20/20 mm |
| Prijs incl. BTW | : 202,34 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





