28210167, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 20/20 mm, Audi S/RS S3 (8V) Quattro / 4WD, Limousine 3trg., 4trg. / sedan 3 doors, 4 doors, 2.0TFSi quattro, 03/2013-, Max vooraslast tot -1090 Kg
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28210167 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Audi S/RS |
| Model | : S3 (8V) |
| Bouwjaar | : 11/2012- |
| Past op model | : S3 (8V) Quattro / 4WD |
| Past op uitvoering | : Limousine 3trg., 4trg. / sedan 3 doors, 4 doors |
| Past op bouwjaar | : 03/2013- |
| Motor | : 2.0TFSi quattro |
| Vermogen in kW | : Vermogen 221kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -1090 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -1005 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 20/20 mm |
| Prijs incl. BTW | : 202,34 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1





