28215025, ST-Suspension Verenset, Verlaging voor/achter 30/30 mm, Alfa Romeo 159 (939), Limousine, Sport Wagon / sedan, station wagon, 1.8, 1.8TBi, 1.9JTS, 2.2JTS, 1.9JTDM 8V, 1.9JTDM 16V, 2.0JTD, 2.4JTDM 20V, 10/2005-09/2011, Max vooraslast tot -1300 Kg, Excluding models with automatic level control, or automatic level system can be adjusted in accordance.
Product specificaties:
| Artikelnummer | : 28215025 |
| Fabrikant | : ST-Suspension |
| Productomschrijving | : Verenset |
| Merk | : Alfa Romeo |
| Model | : 159 |
| Bouwjaar | : 09/2005- |
| Past op model | : 159 (939) |
| Past op uitvoering | : Limousine, Sport Wagon / sedan, station wagon |
| Past op bouwjaar | : 10/2005-09/2011 |
| Motor | : 1.8, 1.8TBi, 1.9JTS, 2.2JTS, 1.9JTDM 8V, 1.9JTDM 16V, 2.0JTD, 2.4JTDM 20V |
| Vermogen in kW | : Vermogen 88-154kW |
| Max vooraslast tot Kg | : Max vooraslast tot -1300 Kg |
| Max achteraslast tot Kg | : Max achteraslast tot -1100 Kg |
| Verlaging voor/achter in mm | : Verlaging voor/achter 30/30 mm |
| Opmerkingen | : Excluding models with automatic level control, or automatic level system can be adjusted in accordance. |
| Prijs incl. BTW | : 202,34 |
| Indicatie levertijd | : 4-7 Werkdagen |
1




