Spacerdikte 8mm, ST spoorverbreders, System DZ, 5x112 Naafgat 57,1 mm, VW, Tiguan (5N), 2007-, 2WD, 4WD, 16mm verbreding per as, Set van 2 spoorverbreders zonder wielbouten, langere wielbouten apart bestellen !, Alleen geschikt voor achteras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : 56015005 |
| Merk | : VW |
| Model | : Tiguan (5N) |
| Bouwjaar | : 11/2007-12/2015 |
| Past op type | : Tiguan (5N) |
| Past op type 2 | : 2007-, 2WD, 4WD |
| Product omschrijving | : ST spoorverbreders |
| Systeem | : System DZ |
| Wordt geleverd als | : Set van 2 spoorverbreders zonder wielbouten, langere wielbouten apart bestellen ! |
| Spacerdikte | : Spacerdikte 8mm |
| Verbreding per as | : 16mm verbreding per as |
| Steek | : 5x112 |
| Naafgat | : Naafgat 57,1 mm |
| Vooras -Achteras | : Alleen geschikt voor achteras |
| Opmerkingen | : Only for rear axle |
| Ter referentie afmtingen standaard bout/moer voor aluminium velg | : Standaard wielbout M14x1,5x27 Radius R13, SW17 |
| Prijs incl. BTW | : 94 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





