Spacerdikte 5mm, ST spoorverbreders, System DZX, 5x112 Naafgat 57,1 mm, VW, Golf V, Jetta (1K, 1KP, 1KM), inkl. Plus, Variant, GTI | incl. plus, station wagon, GTI, 10mm verbreding per as, Set van 2 spoorverbreders zonder wielbouten, langere wielbouten apart bestellen !, Alleen geschikt voor vooras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : 56050085 |
| Merk | : VW |
| Model | : Jetta III |
| Bouwjaar | : 01/2005-12/2010 |
| Past op type | : Golf V, Jetta (1K, 1KP, 1KM) |
| Past op type 2 | : inkl. Plus, Variant, GTI | incl. plus, station wagon, GTI |
| Product omschrijving | : ST spoorverbreders |
| Systeem | : System DZX |
| Wordt geleverd als | : Set van 2 spoorverbreders zonder wielbouten, langere wielbouten apart bestellen ! |
| Spacerdikte | : Spacerdikte 5mm |
| Verbreding per as | : 10mm verbreding per as |
| Steek | : 5x112 |
| Naafgat | : Naafgat 57,1 mm |
| Vooras -Achteras | : Alleen geschikt voor vooras |
| Opmerkingen | : Only for front axle |
| Ter referentie afmtingen standaard bout/moer voor aluminium velg | : Standaard wielbout M14x1,5x27 Radius R13, SW17 |
| Prijs incl. BTW | : 49 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





