Spacerdikte 7,5mm, ST spoorverbreders, System DZX, 4x114,3 Naafgat 67,1 mm, Mitsubishi, Lancer EVO I, -II, -III, 1992-1996, 15mm verbreding per as, Set van 2 spoorverbreders, Geschikt voor vooras en achteras
Product specificaties:
| Artikel nummer | : 56050260 |
| Merk | : Mitsubishi |
| Model | : Lancer EVO I (CD9A) |
| Bouwjaar | : 10/1992-12/1993 |
| Past op type | : Lancer EVO I, -II, -III |
| Past op type 2 | : 1992-1996 |
| Product omschrijving | : ST spoorverbreders |
| Systeem | : System DZX |
| Wordt geleverd als | : Set van 2 spoorverbreders |
| Spacerdikte | : Spacerdikte 7,5mm |
| Verbreding per as | : 15mm verbreding per as |
| Steek | : 4x114,3 |
| Naafgat | : Naafgat 67,1 mm |
| Vooras -Achteras | : Geschikt voor vooras en achteras |
| Ter referentie afmtingen standaard bout/moer voor aluminium velg | : Wielmoer M12x1,5 |
| Prijs incl. BTW | : 54 |
| Indicatie levertijd | : 3-5 Werkdagen |





