556001 0580TD, Mitsubishi Lancer Evolution VII, Year 2001- , 2.0l Turbo 206 kW, Remus Sport exhaust with 1 tail pipe round 115 mm Turbo Design
Product specificaties:
| Merk | : Mitsubishi |
| Model | : Lancer EVO VII (CT9A) |
| Bouwjaar | : 03/2001-12/2002 |
| Past op model | : Lancer Evolution VII, Year 2001- , 2.0l Turbo 206 kW |
| Fabrikant | : Remus |
| Artikelnummer | : 556001 0580TD |
| Positie aan auto | : 4 |
| Artikel omschrijving | : Sport exhaust with 1 tail pipe round 115 mm Turbo Design |
| Prijs incl. BTW | : 580,32 |
1





