U255110, eindstyling Rondo XL 100mm, 50,8mm (2 inch), RVS, Simons, 50,8mm (2 inch) binnendiameter, klem verbinding (wordt geleverd zonder klem)
Product specificaties:
| Artikelnummer | : U255110 |
| Universeel | : Universeel |
| Fabrikant | : Simons |
| Aansluitdiameter | : 50,8mm (2 inch) |
| Productomschrijving | : eindstyling Rondo XL 100mm |
| Materiaal | : RVS |
| Opmerking | : 50,8mm (2 inch) binnendiameter, klem verbinding (wordt geleverd zonder klem) |
| Aansluitdiameter | : 50,8mm (2 inch) |
| Prijs incl. BTW | : 87,73 |
1





