PX1893, Pipercross Rond luchtfilter, Ford Galaxy Mk 2, 2.2 TDCI (175bhp), 03/2008 -, Lengte 157mm, Binnen diameter 76mm, Hoogte 204mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX1893 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Ford |
| Model | : Galaxy (WA6) |
| Bouwjaar | : 05/2006- |
| Past op model | : Galaxy Mk 2 |
| Motor | : 2.2 TDCI (175bhp) |
| Past op bouwjaar | : 03/2008 - |
| Lengte in mm | : Lengte 157mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 76mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 204mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





