PX31, Pipercross Rond luchtfilter, Ford Fiesta Mk 2, 1.6 XR2, 03/1984 - 02/1989, Lengte 260mm, Binnen diameter 240mm, Hoogte 50mm
Product specificaties:
| Artikelnr. | : PX31 |
| Fabrikant | : Pipercross |
| Type | : Rond luchtfilter |
| Merk | : Ford |
| Model | : Fiesta II (FDB) |
| Bouwjaar | : -0,00100553 |
| Past op model | : Fiesta Mk 2 |
| Motor | : 1.6 XR2 |
| Past op bouwjaar | : 03/1984 - 02/1989 |
| Lengte in mm | : Lengte 260mm |
| Binnen diameter in mm: | : Binnen diameter 240mm |
| Hoogte in mm: | : Hoogte 50mm |
| Prijs incl. BTW | : 52,63 |
| Indicatie levertijd | : 10-20 Werkdagen |





